با مربیان مونته سوری در تیم ما آشنا شوید.

برنیس سنت شان

کارشناس مونته سوری

ما یک راست برنیس را از سر کلاس مونته سوری برای همکاری در پروژه‌ی رومونتی دعوت کردیم. جایی که برنیس به یکی از محبوب‌ترین معلم‌های این روش تبدیل شده بود. اخلاق خوش و خونسردی برنیس همیشه به تمام اعضای تیم ما آرامش می‌دهد. حتی زمان‌هایی که ما مثل دانش‌اموزان سابقش رفتار می‌کنیم! برنیس از تخصص‌هایش که یکی کارشناسی ارشد در علوم تربیتی و دیگری کارشناسی بین‌المللی در مونته سوری است برای راهنمایی خانواده‌ها در استفاده‌ی بهتر از روش مونته سوری بهره می‌گیرد. همچنین برنیس کلاس‌های نوزادان/خردسالان رومونتی برای آموزش خانواده‌ها را برگزار می‌کند. برنیس با نمایندگی‌های ما نیز در ارتباط است تا رومونتی بیشتر و راحت‌تر در دسترس تمام خانواده‌ها قرار بگیرد.

استیسی کیان

کارشناس مونته سوری

اگر مادری برای 3 فرزند را برای متخصص شدن در تربیت کودکان کافی ندانیم باید توجه داشته باشیم که استیسی علاوه بر این نقش، کارشناسی ارشد علوم تربیتی دارد، کارشناس بین‌المللی مونته سوری است و بیش از 15 سال است که این روش را به کودکان یاد می‌دهد. استیسی نقش قابل توجهی در طراحی برنامه‌ی آموزشی ما دارد و با ارتباط مداوم با خانواده‌هایی که تازه بچه‌دار شده‌اند، برنامه‌ی ما را همیشه به‌روز نگه می‎دارد.

ماریا ترسا ویدالس

مشاور مونته سوری

ماریا پیر فرزانه در روش آموزشی مونته سوری برای کودکان و خردسالان به حساب می‌آید. مسؤولیت تأیید نهایی ابزارهای طراحی شده برای این گروه سنی با ماریا است. ماریا بعد از 27 سال سابقه‌ی تدریس هنوز از آموزش خردسالان در مدرسه‌ی خود لذت می‌برد و یکی از شناخته شده‌ترین مربیان بین‌المللی مورد تأیید توسط انجمن جهانی مونته سوری در آموزش مربیان جوان این روش آموزشی است. او به تمام مربیان جوان کمک می‌کند تا به بهترین مربی برای دانش‌آموزان خود تبدیل شوند. ماریا عاشق گل و گیاه و شعر و شاعری است.

زهرا قسام

مؤسس و مدیر

زهرا به این دلیل رومونتی را راه‌اندازی کرد چون متوجه شد حتی با آن همه تجربه معلمی هم نمی‌تواند آموزش مناسبی برای نوزاد پسر خود پیدا کند. با وجود دو مدرک روانشناسی و علوم تربیتی از دانشگاه هاروارد، بیش از 10 سال تجربه‌ی معلمی و اخد مدرک بین‌المللی مربیگری مونته سوری برای کودکان 0 تا 6 سال، زهرا بهترین گزینه برای این کار بود. زهرا چهره‌، دست‌ها (دست‌هایی که در ویدئوهای رومونتی می‌بینید)، مغز و قلب برنامه‌ی رومونتی است و عاشق معرفی اسباب‌بازی‌های جدید به پسرانش است.