سیاست حفظ حریم خصوصی

 

Montikids.com (“سایت”) توسط Monti Kids ، Inc و شرکتهای تابعه و شرکت های تابعه آن (با هم ، “Monti Kids”) متعلق و اداره می شود و هرگونه اشاره به “ما” ، “ما” یا “ما” معنی خواهد شد بچه های مونتی. لطفاً این سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت بخوانید زیرا ممکن است از آخرین بازدید شما از سایت تغییر کرده باشد. هرگونه تغییر در این سیاست حفظ حریم خصوصی در اینجا ارسال می شود. استفاده مداوم از سایت نشانگر درک و پذیرش شما از این سیاست حفظ حریم خصوصی است ، از جمله هرگونه تغییر ، ارسال شده در سایت.

اعلان کودکان زیر 18 سال و والدین یا سرپرستان قانونی آنها

سایت MONTI KIDS برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است. ما نمی دانیم یا عمداً اطلاعات شخصی را از هر کس در سنین بالای 18 سال جمع آوری نمی کنیم. اگر می دانید کسی در سنین 18 سال که اطلاعات ما را به ما ارائه داده است می دانید ، لطفاً بلافاصله با ما تماس بگیرید و ما این اطلاعات را حذف خواهیم کرد.

حریم خصوصی شما برای Monti Kids مهم است. در این سیاست حفظ حریم خصوصی ، روشهای اطلاعاتی Monti Kids و سایت ، از جمله نوع اطلاعات جمع آوری شده و ردیابی شده ، نحوه استفاده از اطلاعات و اشتراک اطلاعات با آنها شرح داده شده است. این سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد تعاملات شما با سایت و همچنین سایر تعاملات با Monti Kids اعمال می شود ، از جمله هنگام ثبت نام در خدمات اشتراک ما ، خرید محصولات یا خدمات ، استفاده از راهنماها و فیلم های ما ، بارگیری مطالب از سایت یا ثبت نام برای ما خبرنامه ها ، کلاس ها ، وبینارها یا رویدادها (“خدمات”).

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم و چگونه آنها را جمع آوری می کنیم

این سیاست حفظ حریم خصوصی شامل کلیه اطلاعات جمع آوری شده یا ارسال شده به Monti Kids (یا اشخاص ثالثی است که با احتیاط انتخاب شده از طرف ما اقدام می کنند) ، از جمله اطلاعات شخصی. “اطلاعات شخصی” داده یا اطلاعاتی است که به طور منطقی می تواند برای شناسایی یک فرد استفاده شود. این داده ها را شامل نمی شود که هویت حذف شده است (داده های ناشناس). برای مرور سایت نیازی نیست که اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما قرار دهید.

Monti Kids ممکن است اطلاعات شخصی خود را جمع آوری کند:

شما برای هر یک از خدمات ثبت نام می کنید.
شما خرید محصولات یا خدمات را انجام می دهید.
شما درخواست پشتیبانی از محصول ، رویداد یا خدمات Monti Kids را دارید.
شما اطلاعات یا مطالب را درخواست می کنید.
شما در نظرسنجی ها و ارزیابی ها شرکت می کنید.
شما در تبلیغات ، مسابقات ، یا هدایا شرکت می کنید.
شما برای کار درخواست می کنید یا رزومه خود را به Monti Kids ارائه می دهید.
شما چنین اطلاعاتی را از طریق سایت یا در غیر این صورت به Monti Kids ارسال می کنید. یا
شما س questionsالات یا نظراتی را برای ما ارسال می کنید.

Monti Kids همچنین می تواند در کنوانسیون ها ، رویدادها ، نمایشگاه های تجاری ، نمایشگاه ها ، سمینارها یا برنامه های دیگر اطلاعات شخصی را از افراد (با رضایت آنها) جمع آوری کند.

انواع اطلاعات شخصی جمع آوری شده ممکن است شامل موارد زیر باشد:

نام و نام خانوادگی شما
سن شما؛
نام و تاریخ تولد فرزند شما ؛
آدرس وب سایت شما
خانه ، صورتحساب یا آدرس فیزیکی دیگر شما (از جمله نام خیابان ، نام یک شهر یا شهر ، ایالت / استان ، کد پستی) ؛
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن شما؛
شناسه دیگری که به Monti Kids اجازه می دهد با شما تماس فیزیکی یا آنلاین برقرار کند.
هرگونه اطلاعاتی که Monti Kids از شما جمع می کند و آن را در ارتباط با خرید محصولات یا خدمات شما حفظ می کند ، مانند اطلاعات حساب کارت اعتباری شما.
برای متقاضیان کار ارسال اطلاعات ، سوابق تحصیلی ، تجربه شغلی و علاقه شغلی شما.
داده های فنی با استفاده از کوکی ها ، گزارش های سرور و سایر فن آوری های مشابه ، به طور خودکار در مورد تجهیزات شما ، اقدامات مرور و الگوهای شما جمع آوری می شوند. لطفاً برای جزئیات بیشتر به سیاست کوکی ما در زیر مراجعه کنید.
اطلاعات مربوط به شما از اشخاص ثالث مختلف از جمله ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل ، شبکه های تبلیغاتی ، ارائه دهندگان اطلاعات جستجو.
اطلاعاتی درباره نحوه استفاده شما از سایت ، محصولات و خدمات ؛
داده های بازاریابی و ارتباطات از جمله تنظیمات شما در دریافت بازاریابی از ما و اشخاص ثالث و تنظیمات ارتباطی شما.

 

ما همچنین داده های جمع شده مانند داده های آماری یا جمعیتی را برای هر هدفی جمع آوری ، استفاده و اشتراک می کنیم (“داده های جمع شده”). داده های جمع شده می تواند از اطلاعات شخصی شما گرفته شود اما در قانون اطلاعات شخصی در نظر گرفته نمی شود زیرا این داده ها به طور مستقیم یا غیرمستقیم هویت شما را نشان نمی دهد. به عنوان مثال ، ما ممکن است داده های استفاده شما را برای محاسبه درصد دسترسی کاربران به یک ویژگی خاص سایت جمع کنیم. با این وجود ، اگر داده های جمع شده را با اطلاعات شخصی شما ترکیب یا به هم متصل کنیم تا بتواند مستقیم یا غیرمستقیم شما را شناسایی کند ، ما با داده های ترکیبی به عنوان اطلاعات شخصی رفتار می کنیم که مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی استفاده خواهد شد.

ما هیچ دسته خاصی از اطلاعات شخصی در مورد شما جمع آوری نمی کنیم (این شامل جزئیاتی در مورد نژاد یا قومیت شما ، عقاید مذهبی یا فلسفی ، زندگی جنسی ، گرایش جنسی ، نظرات سیاسی ، عضویت در اتحادیه های صنفی ، اطلاعات در مورد سلامتی شما و داده های ژنتیکی و بیومتریک است. ) همچنین ما هیچ اطلاعاتی درباره محکومیت های جنایی و جرایم جمع آوری نمی کنیم.

 

استفاده از اطلاعات شخصی شما ؛ هدف

Monti Kids اطلاعاتی راجع به شما یا استفاده شما از سایت و خدمات که ممکن است شامل اطلاعات شخصی شما برای کار و بهبود سایت ، ارائه محصولات یا خدمات ، انجام معاملات درخواستی شما باشد جمع آوری و استفاده می کند ، همانطور که در این سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است .

ما در زیر ، در قالب جدول ، شرح کلیه روشهایی که قصد داریم از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم ، و اینکه برای انجام این کار به کدام یک از مبانی قانونی اعتماد می کنیم ، بیان کردیم. ما همچنین مشخص کرده ایم که منافع مشروع ما در صورت مناسب چیست.

توجه داشته باشید که بسته به هدف خاصی که از اطلاعات شما برای آن استفاده می کنیم ، ممکن است اطلاعات شخصی شما را برای بیش از یک دلیل قانونی پردازش کنیم. در صورت نیاز به جزئیات مربوط به زمینه قانونی خاص که برای پردازش اطلاعات شخصی شما در جایی که بیش از یک دلیل در جدول زیر بیان شده است ، به آن اعتماد می کنیم ، لطفا با ما تماس بگیرید.

مبنای قانونی برای پردازش از جمله مبنای منافع مشروع نوع داده اهداف / فعالیت ها
اجرای قرارداد با شما (الف) هویت (ب) تماس برای ثبت نام شما به عنوان مشتری جدید
(الف) اجرای قرارداد با شما (ب) برای منافع قانونی ما لازم است (برای جبران بدهی های ناشی از ما) (الف) هویت (ب) تماس ج) معامله (د) بازاریابی و ارتباطات برای پردازش و تحویل سفارشات خود از جمله: (الف) مدیریت پرداخت ها ، هزینه ها و هزینه ها (ب) جمع آوری و بازیابی پول بدهی به ما
(الف) اجرای قرارداد با شما (ب) برای رعایت یک تعهد قانونی لازم است ج) برای منافع قانونی ما لازم است (برای به روز نگه داشتن سوابق و مطالعه نحوه استفاده مشتریان از محصولات / خدمات ما) (الف) هویت (ب) تماس (ج) مشخصات (د) بازاریابی و ارتباطات (ه) مالی (و) معامله برای مدیریت روابط ما با شما که شامل موارد زیر می شود: (الف) ارسال نامه خوش آمد گویی به شما (ب) اطلاع رسانی در مورد تغییر شرایط یا سیاست حفظ حریم خصوصی ما (ج) درخواست از شما برای ترک بررسی یا نظرسنجی (د) ارسال یادآوری صورتحساب
(الف) اجرای قرارداد با شما (ب) برای منافع قانونی ما لازم است (برای مطالعه نحوه استفاده مشتریان از محصولات / خدمات ما ، توسعه آنها و رشد تجارت ما) (الف) هویت (ب) تماس (ج) مشخصات (د) استفاده (ه) بازاریابی و ارتباطات برای اینکه شما را قادر به شرکت در یک مسابقه نقاشی ، مسابقه یا تکمیل نظرسنجی کنید
(الف) برای منافع مشروع ما (برای اداره مشاغل ما ، ارائه خدمات اداری و فناوری اطلاعات ، امنیت شبکه ، جلوگیری از تقلب و در چارچوب سازماندهی مجدد مشاغل یا فعالیت بازسازی گروهی) ضروری است. (ب) برای رعایت یک تعهد قانونی لازم است (الف) هویت (ب) تماس (ج) فنی برای اداره و محافظت از مشاغل و این وب سایت ما (شامل عیب یابی ، مشکلات فنی یا خدماتی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، آزمایش ، نگهداری سیستم ، پشتیبانی ، گزارش و میزبانی داده ها و اطلاعیه های امنیتی)
برای منافع مشروع ما لازم است (برای مطالعه نحوه استفاده مشتریان از محصولات / خدمات ما ، توسعه آنها ، ارائه مطالب مرتبط و مفید به کاربران سایت ، رشد تجارت و اطلاع از استراتژی بازاریابی ما) (الف) هویت (ب) تماس (ج) مشخصات (د) استفاده (ه) بازاریابی و ارتباطات (و) فنی برای ارائه محتوای وب سایت و تبلیغات مربوطه و اندازه گیری یا درک اثربخشی تبلیغاتی که به شما ارائه می دهیم
برای منافع قانونی ما لازم است (برای تعریف انواع مشتری برای محصولات و خدمات ما ، به روز نگه داشتن وب سایت و مرتبط بودن آن ، توسعه تجارت و اطلاع از استراتژی بازاریابی ما) (الف) فنی (ب) استفاده برای استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای بهبود وب سایت ، محصولات / خدمات ، بازاریابی ، روابط مشتری و تجربیات ما
برای منافع قانونی ما (برای توسعه محصولات / خدمات و رشد تجارت ما) لازم است (الف) هویت (ب) تماس (ج) فنی (د) استفاده (ه) مشخصات (و) بازاریابی و ارتباطات برای اینکه درباره کالاها یا خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ، به شما پیشنهاد و توصیه می کند

اطلاعات شخصی جمع آوری شده در سایت ممکن است در ایالات متحده یا هر کشوری که Monti Kids یا شرکت های تابعه ، شرکت های تابعه یا نمایندگان آن امکانات را در آن نگهداری می کنند ، ذخیره و پردازش شود و با استفاده از سایت یا خدمات ، شما موافقت می کنید که چنین اطلاعاتی در خارج از کشور انتقال یابد. کشور شما

نقل و انتقالات بین المللی

ما اطلاعات شخصی شما را در Monti Kids، Inc و در صورت لزوم با اشخاص ثالث انتخاب شده (مانند یک شرکت پردازش کارت اعتباری برای انجام معامله) به اشتراک می گذاریم. این ممکن است شامل انتقال داده های شما به خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) باشد.

بسیاری از اشخاص ثالث خارجی ما خارج از EEA مستقر هستند ، بنابراین پردازش اطلاعات شخصی شما شامل انتقال داده به خارج از EEA است.

هر زمان داده های شخصی شما را از خارج از EEA منتقل می کنیم ، با اطمینان از اجرای حداقل یکی از محافظات زیر اطمینان حاصل می کنیم که درجه حفاظت مشابهی از آن برخوردار است:

ما فقط اطلاعات شخصی شما را به کشورهایی منتقل خواهیم کرد که به نظر می رسد سطح کافی از اطلاعات کمیسیون اروپا از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. برای جزئیات بیشتر ، به کمیسیون اروپا مراجعه کنید: کفایت حفاظت از داده های شخصی در کشورهای غیر اتحادیه اروپا.
در مواردی که ما از ارائه دهندگان خدمات خاصی استفاده می کنیم ، ممکن است از قراردادهای خاص مورد تأیید کمیسیون اروپا استفاده کنیم که از داده های شخصی همان محافظتی که در اروپا دارد ، برخوردار است. برای جزئیات بیشتر ، به کمیسیون اروپا مراجعه کنید: قراردادهای مدل انتقال داده های شخصی به کشورهای ثالث.
در مواردی که ما از ارائه دهندگان مستقر در ایالات متحده استفاده می کنیم ، اگر بخشی از سپر حریم خصوصی باشند که از آنها می خواهد محافظت مشابه داده های شخصی مشترک بین اروپا و ایالات متحده را داشته باشند ، ممکن است داده ها را به آنها منتقل کنیم. برای جزئیات بیشتر ، به کمیسیون اروپا مراجعه کنید: سپر حریم خصوصی اتحادیه اروپا و ایالات متحده.

اطلاعات شخصی جمع آوری شده در سایت ممکن است در ایالات متحده یا هر کشوری که Monti Kids یا شرکت های تابعه ، شرکت های تابعه یا نمایندگان آن امکانات را در آن نگهداری می کنند ، ذخیره و پردازش شود و با استفاده از سایت یا خدمات ، شما موافقت می کنید که چنین اطلاعاتی در خارج از کشور انتقال یابد. کشور شما

نقل و انتقالات بین المللی

ما اطلاعات شخصی شما را در Monti Kids، Inc و در صورت لزوم با اشخاص ثالث انتخاب شده (مانند یک شرکت پردازش کارت اعتباری برای انجام معامله) به اشتراک می گذاریم. این ممکن است شامل انتقال داده های شما به خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) باشد.

بسیاری از اشخاص ثالث خارجی ما خارج از EEA مستقر هستند ، بنابراین پردازش اطلاعات شخصی شما شامل انتقال داده به خارج از EEA است.

هر زمان داده های شخصی شما را از خارج از EEA منتقل می کنیم ، با اطمینان از اجرای حداقل یکی از محافظات زیر اطمینان حاصل می کنیم که درجه حفاظت مشابهی از آن برخوردار است:

ما فقط اطلاعات شخصی شما را به کشورهایی منتقل خواهیم کرد که به نظر می رسد سطح کافی از اطلاعات کمیسیون اروپا از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. برای جزئیات بیشتر ، به کمیسیون اروپا مراجعه کنید: کفایت حفاظت از داده های شخصی در کشورهای غیر اتحادیه اروپا.
در مواردی که ما از ارائه دهندگان خدمات خاصی استفاده می کنیم ، ممکن است از قراردادهای خاص مورد تأیید کمیسیون اروپا استفاده کنیم که از داده های شخصی همان محافظتی که در اروپا دارد ، برخوردار است. برای جزئیات بیشتر ، به کمیسیون اروپا مراجعه کنید: قراردادهای مدل انتقال داده های شخصی به کشورهای ثالث.
در مواردی که ما از ارائه دهندگان مستقر در ایالات متحده استفاده می کنیم ، اگر بخشی از سپر حریم خصوصی باشند که از آنها می خواهد محافظت مشابه داده های شخصی مشترک بین اروپا و ایالات متحده را داشته باشند ، ممکن است داده ها را به آنها منتقل کنیم. برای جزئیات بیشتر ، به کمیسیون اروپا مراجعه کنید: سپر حریم خصوصی اتحادیه اروپا و ایالات متحده.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مکانیزم خاصی که هنگام انتقال اطلاعات شخصی خود به خارج از EEA استفاده شده است ، با ما تماس بگیرید

اشتراک اطلاعات شخصی شما

Monti Kids اطلاعات شخصی شما را به دیگران نمی فروشد ، اجاره یا اجاره نمی دهد. Monti Kids اطلاعات شخصی خود را با نهادها و اشخاصی که از طرف ما کار می کنند به اشتراک می گذارد. به جز آنچه در این سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است ، ما اطلاعات شخصی شما را برای اهداف بازاریابی خود برای اشخاص ثالث افشا نمی کنیم مگر اینکه رضایت خود را ارائه دهید.

برخی از خدمات ، پیشنهادات یا رویدادهای Monti Kids ممکن است با مارک تجاری مشترک همراه با نهاد یا شخص دیگری ارائه شود. اگر در این خدمات ، پیشنهادات یا رویدادها ثبت نام کرده یا از آنها استفاده می کنید ، ممکن است Monti Kids یا شخص دیگر یا فرد اطلاعاتی را که به عنوان بخشی از خدمات ، پیشنهادات یا رویدادهای با مارک تجاری مشترک جمع آوری شده دریافت کنند. در صورت وجود ، سیاست حفظ حریم خصوصی این شخص یا شخص دیگر در مورد استفاده آنها از اطلاعات شما اعمال می شود ، که تحت کنترل ما نیست و ما اکیداً به شما توصیه می کنیم قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود با آنها یا استفاده از شرکت ، این سیاست ها را مرور کنید. خدمات مارک دار.

در برخی موارد Monti Kids از پیمانکاران برای جمع آوری ، استفاده ، تجزیه و تحلیل و غیره پردازش اطلاعات از طرف خود استفاده می کند. این روش Monti Kids است که از چنین تأمین کننده هایی می خواهد اطلاعات را به روشی مطابق با سیاست های Monti Kids اداره کنند. Monti Kids همچنین ممکن است به شرکای Monti Kids با دقت انتخاب شده اجازه دهد در کمپین های بازاریابی محدود فقط برای تبلیغ محصولات و خدمات Monti Kids به شما شرکت کنند.

اگر از سایت درخواست چیزی (به عنوان مثال محصول یا خدمات ، پاسخ به تماس ، اطلاعات مربوط به یک رویداد یا مواد خاص بازاریابی) کنید ، ما از اطلاعاتی که شما ارائه می دهید برای تحقق درخواست شما استفاده خواهیم کرد. برای کمک به ما در انجام این کار ، ما می توانیم اطلاعات را با دیگران ، مانند شرکای تجاری Monti Kids ، سازمان دهندگان رویدادها ، موسسات مالی ، شرکت های حمل و نقل ، و مقامات پستی یا دولتی (به عنوان مثال ، مقامات گمرکی) که درگیر هستند ، به اشتراک بگذاریم. به عنوان بخشی از یک معامله ، ما همچنین ممکن است به عنوان بخشی از نظرسنجی رضایت مشتری یا برای اهداف تحقیقات بازار ، با شما تماس بگیریم.

ما گهگاه شرکت های دیگری را استخدام می کنیم تا از طرف ما خدمات محدودی مانند ارائه پشتیبانی مشتری ، پردازش معاملات یا انجام تجزیه و تحلیل آماری از خدمات خود را ارائه دهند. به چنین شرکت هایی اجازه داده می شود که فقط اطلاعات شخصی مورد نیاز برای ارائه خدمات را بدست آورند. آنها ملزم به حفظ رازداری اطلاعات هستند و استفاده از آنها برای اهداف دیگر منع شده اند.

اگر اعتقاد داشته باشیم که چنین اقدامی برای انجام موارد زیر ضروری است: (ب) از حقوق یا مالکیت Monti Kids (از جمله اجرای توافق نامه های ما) محافظت و از آنها دفاع کنید. یا (ج) در شرایط اضطراری برای محافظت از ایمنی شخصی کاربران خدمات Monti Kids یا افراد عمومی اقدام کنند.

با ارسال اطلاعات شخصی یا اطلاعات پرداخت خود ، موافقت می کنید که Monti Kids مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی ، اطلاعات شما را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد.

چگونه می توان دریافت اطلاعات از کودکان Monti را متوقف کرد

اگر در هر زمان نمی خواهید با استفاده از اطلاعاتی که جمع آوری کرده ایم از جمله ارسال خبرنامه و سایر اطلاعات با شما تماس بگیریم ، می توانید دستورالعمل لغو اشتراک در پایین این نامه الکترونیکی را دنبال کنید. برای انصراف از دریافت نامه های پستی ، می توانید برای ما از طریق ایمیل یا آدرس پستی زیر بنویسید. این گزینه ها عمدتا به منظور مدیریت درخواست برای مواد یا سایر اعلان های اداری و معاملاتی در ارتباطات اعمال نمی شوند.

عدم ارائه اطلاعات شخصی

در مواردی که ما طبق قانون یا طبق قراردادی که با شما بسته ایم ، باید اطلاعات شخصی را جمع آوری کنیم و شما در صورت درخواست ما قادر به ارائه این داده ها نیستید ، ما ممکن است نتوانیم قراردادی را که داریم یا می خواهیم با آن منعقد کنیم شما (به عنوان مثال ، برای ارائه محصولات یا خدمات به شما). در این صورت ، ممکن است مجبور شویم کالایی یا خدماتی را که با ما دارید لغو کنیم اما اگر در آن زمان چنین باشد ، به شما اطلاع خواهیم داد.

چگونه اطلاعات خود را به روز کنیم

اگر یک حساب آنلاین در Monti Kids دارید ، می توانید با دسترسی به حساب خود و ایجاد تغییرات لازم ، اطلاعات خود را به روز کنید. اگر در سرویس اشتراک ما ثبت نام کرده اید ، باید اطلاعات تماس و صورتحساب دقیق را در حساب خود حفظ کنید.

اگر یک حساب آنلاین در Monti Kids ندارید ، می توانید با تماس با ما از طریق ایمیل یا آدرس پستی زیر اطلاعات خود را به روز کنید. اگر در یک لیست ایمیل یا نشریه آنلاین ما مشترک شده اید و از آن زمان آدرس ایمیل خود را تغییر داده اید ، می توانید با لغو اشتراک و اشتراک مجدد با آدرس ایمیل جدید خود آدرس ایمیل خود را به روز کنید.

محافظت از اطلاعات شخصی شما

به منظور محافظت از اطلاعات شما در برابر افشای نامناسب ، Monti Kids از اقدامات امنیتی مناسب برای جلوگیری از از دست دادن ، استفاده یا دسترسی غیرمجاز اطلاعات شخصی شما به روشی غیر مجاز ، تغییر یا افشای اطلاعات استفاده می کند. علاوه بر این ، دسترسی به اطلاعات شخصی شما را برای کارمندان ، نمایندگان ، پیمانکاران و اشخاص ثالث دیگری که نیاز به کسب و کار دارند محدود می کنیم. آنها فقط اطلاعات شخصی شما را طبق دستورالعمل ما پردازش می کنند و مشمول رازداری هستند. در آخر ، ما مراقبت می کنیم تا اطلاعات شخصی شما را به درستی دفع کنیم تا اشخاص ثالث نتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. این شامل از بین بردن ، پاک کردن یا غیرقابل خواندن اطلاعات شخصی است.

در حالی که ما متعهد به حفظ حریم خصوصی شما هستیم ، لطفاً توجه داشته باشید که هیچ معامله ای از طریق اینترنت نمی تواند کاملاً امن باشد ، این یک خطر ذاتی در استفاده از اینترنتی است که باید از آن آگاهی داشته باشید و قبل از استفاده از اینترنت با آن راحت باشید. .

اگر از رمز عبور برای کمک به محافظت از حساب ها و اطلاعات شخصی شما استفاده می شود ، مسئولیت محرمانه نگه داشتن رمز عبور خود است. این اطلاعات را با کسی به اشتراک نگذارید. اگر رایانه ای را با کسی به اشتراک می گذارید ، همیشه باید قبل از ترک سایت یا سرویس از سیستم خارج شوید تا از دسترسی کاربران خود به اطلاعات خود محافظت کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که ما رویه هایی را برای مقابله با هرگونه نقض اطلاعات شخصی مشکوک در نظر گرفته ایم و به شما و هر نهاد تنظیم کننده قانونی تخلف در مواردی که قانوناً مجبور به انجام آن هستیم ، اطلاع خواهیم داد

حفظ اطلاعات

ما فقط اطلاعات شخصی شما را برای تأمین اهداف موردنظر خود جمع آوری خواهیم کرد ، از جمله برای تأمین هرگونه نیاز قانونی ، قانونی ، مالیاتی ، حسابداری یا گزارش. در صورت شکایت یا در صورت اعتقاد منطقی اعتقاد داریم که در مورد رابطه ما با شما احتمال دعوا وجود دارد ، ما می توانیم اطلاعات شخصی شما را برای مدت طولانی تری حفظ کنیم.

برای تعیین دوره نگهداری مناسب اطلاعات شخصی ، میزان ، ماهیت و حساسیت اطلاعات شخصی ، خطر احتمالی آسیب ناشی از استفاده غیرمجاز یا افشای اطلاعات شخصی شما ، اهدافی را که ما اطلاعات شخصی شما را برای آن پردازش می کنیم در نظر می گیریم و اینکه آیا ما می توانیم از طریق روش های دیگر و الزامات قانونی ، نظارتی ، مالیاتی ، حسابداری یا سایر موارد به این اهداف دست پیدا کنیم.

در برخی شرایط می توانید از ما بخواهید داده های شما را حذف کنیم: برای اطلاعات بیشتر به حقوق قانونی خود در زیر مراجعه کنید.

در برخی شرایط ، اطلاعات شخصی شما را ناشناس می کنیم (تا دیگر نتواند با شما ارتباط برقرار کند) برای اهداف تحقیقاتی یا آماری ، در این صورت بدون اطلاع قبلی به شما می توانیم از این اطلاعات به صورت نامحدود استفاده کنیم.

اجرای قانون

Monti Kids مرتباً مطابقت خود را با این سیاست حفظ حریم خصوصی مرور می کند. لطفاً با تماس با ما در پیوند یا آدرس مشخص شده در زیر هرگونه سوال یا نگرانی راجع به این بیانیه یا نحوه برخورد Monti Kids با اطلاعات شخصی خود احساس راحتی کنید.

بیسکویت ها

کوکی ها پرونده های داده کوچکی هستند که مرورگر شما در رایانه یا دستگاه شما قرار می دهد. خود یک کوکی حاوی یا جمع آوری اطلاعات نیست. با این حال ، هنگامی که توسط سرور از طریق مرورگر وب خوانده می شود ، می تواند به یک وب سایت کمک کند تا یک سرویس کاربر پسندتر ارائه دهد – به عنوان مثال ، به یاد آوردن خریدهای قبلی یا جزئیات حساب.

مانند اکثر وب سایت ها ، کانال های آنلاین و برنامه های ما (برنامه ها) برخی از اطلاعات را جمع آوری می کنند (به عنوان مثال اطلاعات مربوط به آدرس های IP ، مرورگرها ، ارائه دهندگان خدمات اینترنت ، صفحات ارجاع ، صفحات خروج ، سیستم عامل ها ، تمبرهای تاریخ ، مهر زمان و داده های جریان کلیک). این اطلاعات به هیچ اطلاعات دیگری که ما درباره شما جمع آوری می کنیم پیوند نمی یابد ، مگر اینکه رضایت خود را اعلام کنید که ممکن است این کار را انجام دهیم.

ما و شرکای ابزار ردیابی شخص ثالث خود از فضای ذخیره سازی مرورگر ، فضای ذخیره سازی برنامه ، کوکی ها ، پیکسل ها ، چراغ های راهنما ، اسکریپت ها و برچسب ها برای تجزیه و تحلیل روند ، مدیریت سایت ، ردیابی حرکت کاربر از طریق سایت و جمع آوری اطلاعات جمعیتی درمورد پایگاه کلی کاربران استفاده می کنیم . ما ممکن است گزارش هایی راجع به این موارد از شرکای برنامه ردیابی شخص ثالث خود به صورت جداگانه دریافت کنیم.

می توانید مرورگر خود را تنظیم کنید تا از همه یا برخی کوکی های مرورگر خودداری کند ، یا هنگام تنظیم یا دسترسی کوکی ها به شما هشدار دهد. اگر کوکی ها را غیرفعال یا رد می کنید ، لطفا توجه داشته باشید که ممکن است بعضی از قسمت های این سایت غیرقابل دسترسی شوند یا به درستی کار نکنند.

پیوند به سایتهای دیگر

این سایت ممکن است پیوندهایی به وب سایت ها ، افزونه ها و برنامه های شخص ثالث ارائه دهد. با کلیک بر روی آن پیوندها یا فعال کردن این اتصالات ، ممکن است اشخاص ثالث بتوانند اطلاعات مربوط به شما را جمع آوری یا به اشتراک بگذارند. ما این وب سایت های شخص ثالث را کنترل نمی کنیم و مسئولیت اظهارات حریم خصوصی آنها را نداریم. هنگامی که وب سایت ما را ترک می کنید ، ما شما را به خواندن سیاست حفظ حریم خصوصی هر وب سایتی که بازدید می کنید تشویق می کنیم.

برای س Quesال یا نگرانی

اگر در رابطه با این سیاست حفظ حریم خصوصی یا پردازش اطلاعات شما در ارتباط با خدمات یا محصولات ما س questionsال یا نگرانی دارید ، باید از طریق ایمیل با آدرس Monerc Kids یا customercare@montikids.com یا پست الکترونیکی معمولی از طریق:

Monti Kids ، شرکت ،

2 میدان تئاتر ، مجموعه 211

اوریندا ، کالیفرنیا 94563

محدودیت زمانی برای پاسخ دادن

ما سعی می کنیم ظرف یک ماه به تمام درخواست های قانونی پاسخ دهیم. اگر درخواست شما به خصوص پیچیده باشد یا تعدادی درخواست کرده باشید ، ممکن است بیشتر از یک ماه طول بکشد. در این صورت ، ما به شما اطلاع می دهیم و شما را به روز می کنیم.

بدون هزینه معمولاً مورد نیاز است

برای دسترسی به اطلاعات شخصی خود (یا استفاده از سایر حقوق) نیازی به پرداخت هزینه نیست. با این حال ، اگر درخواست شما به وضوح بی اساس ، تکراری یا بیش از حد باشد ، ممکن است هزینه مناسبی را از شما دریافت کنیم. در غیر این صورت ، در این شرایط ما نمی توانیم از درخواست شما پیروی کنیم.

آنچه ممکن است از شما نیاز داشته باشیم

ممکن است لازم باشد اطلاعات ویژه ای از شما درخواست کنیم تا به ما کمک کند هویت شما را تأیید کنیم و از حق دسترسی به اطلاعات شخصی خود (یا استفاده از سایر حقوق خود) اطمینان حاصل کنیم. این یک اقدام امنیتی برای اطمینان از عدم افشای اطلاعات شخصی برای هر شخصی است که حق دریافت آن را ندارد. همچنین ممکن است با شما تماس بگیریم تا در مورد درخواست شما برای تسریع در پاسخگویی اطلاعات بیشتری از شما بخواهیم.

حقوق قانونی شما

تحت شرایط خاص ، ممکن است در رابطه با اطلاعات شخصی خود دارای حقوقی تحت قوانین محافظت از داده ها باشید. شما حق دارید:

درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود را (که به عنوان “درخواست دسترسی موضوع داده” شناخته می شود) درخواست کنید. این به شما امکان می دهد نسخه ای از اطلاعات شخصی که درباره شما داریم را دریافت کرده و بررسی کنید که بطور قانونی در حال پردازش آن هستیم.

درخواست اصلاح اطلاعات شخصی را که در مورد شما داریم نگه دارید. این به شما امکان می دهد هرگونه اطلاعات ناقص یا نادرستی را که ما در مورد شما تصحیح کرده ایم داشته باشید ، اگرچه ممکن است لازم باشد صحت داده های جدیدی را که به ما ارائه می دهید بررسی کنیم.

درخواست پاک کردن اطلاعات شخصی خود را کنید. با این کار می توانید از ما بخواهید اطلاعات شخصی را حذف یا حذف کنیم درصورتی که دلیل خوبی برای ادامه پردازش آن وجود نداشته باشد. شما همچنین حق دارید از ما بخواهید که اطلاعات شخصی شما را حذف یا حذف کنیم در جایی که شما با موفقیت از حق اعتراض به پردازش استفاده کرده اید (زیر را ببینید) ، جایی که ممکن است ما اطلاعات شما را به طور غیرقانونی پردازش کرده باشیم یا لازم است اطلاعات شخصی شما را پاک کنیم مطابق با قوانین محلی اما توجه داشته باشید که ما ممکن است همیشه به دلایل خاص قانونی که در صورت درخواست ، در صورت درخواست به شما اطلاع داده می شود ، نتوانیم به درخواست پاک کردن شما پاسخ دهیم.

اعتراض به پردازش اطلاعات شخصی شما در جایی که به یک منافع قانونی (یا شخص ثالث) اعتماد می کنیم و موضوعی در مورد وضعیت خاص شما وجود دارد که باعث می شود بخواهید با پردازش در این زمینه مخالفت کنید زیرا احساس می کنید این امر بر بنیاد شما تأثیر می گذارد حقوق و آزادی ها شما همچنین حق دارید در جایی که ما اطلاعات شخصی شما را برای اهداف مستقیم بازاریابی پردازش می کنیم ، اعتراض کنید. در برخی موارد ، ممکن است نشان دهیم که برای پردازش اطلاعات شما که حقوق و آزادی های شما را نقض می کند ، دلایل قانونی قانع کننده ای داریم.

درخواست محدودیت در پردازش اطلاعات شخصی خود را داشته باشید. این به شما امکان می دهد از ما بخواهید پردازش اطلاعات شخصی شما را در سناریوهای زیر متوقف کنیم:

اگر می خواهید صحت داده ها را تعیین کنیم.
جایی که استفاده ما از داده ها غیرقانونی است ، اما شما نمی خواهید آن را پاک کنیم.
در جاهایی که برای نگهداری داده ها به ما نیاز دارید حتی اگر دیگر برای ایجاد ، اعمال یا دفاع از ادعاهای حقوقی به آن نیاز نداریم.
شما به استفاده ما از داده های خود اعتراض کرده اید ، اما ما باید بررسی کنیم که آیا برای استفاده از آنها دلیل اساسی وجود دارد یا خیر.

درخواست انتقال اطلاعات شخصی خود به خود یا شخص ثالث را داشته باشید. ما اطلاعات شخصی شما را در قالبی ساختاریافته ، معمولاً قابل خواندن توسط ماشین ، به شما یا شخص ثالثی که انتخاب کرده اید ، ارائه خواهیم کرد. توجه داشته باشید که این حق فقط در مورد اطلاعات خودکار است که شما در ابتدا رضایت ما را برای استفاده ما ارائه دادید یا در جایی که ما از این اطلاعات برای انجام قرارداد با شما استفاده کرده ایم.

در هر زمان که برای پردازش اطلاعات شخصی شما به رضایت اعتماد می کنیم ، رضایت را پس بگیرید. با این حال ، این بر قانونی بودن هرگونه پردازش انجام شده قبل از گرفتن رضایت تأثیری نخواهد داشت. اگر رضایت خود را پس بگیرید ، ممکن است نتوانیم محصولات یا خدمات خاصی را به شما ارائه دهیم. اگر در زمان برداشتن رضایت نامه اینگونه باشد ، به شما مشاوره خواهیم داد.

اگر می خواهید از هر یک از حقوق مندرج در بالا استفاده کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید در:

بچه های مونتی ، وارز

2 میدان تئاتر ، مجموعه 211

اوریندا ، کالیفرنیا 94563

تلفن: 925-317-3779

ایمیل: customercare@montikids.com

 

این سیاست حفظ حریم خصوصی آخرین بار در 21 فوریه سال 2020 اصلاح شده است.