تنها اسباب‌بازی که به آن نیاز دارید

بزرگ‌ترین تخفیف سال را از دست ندهید

750 هزار تومان تخفیف به همراه ارسال رایگان

عضو شوید

در رومونتی ثبت نام کنید تا اولین بسته ارسالی خود را دریافت کنید، این بسته شامل بهترین ابزارهای آموزشی در روش رومونتی است که توسط کارشناسان این حوزه طراحی شده است.

یاد بگیرید

قبل از اینکه اسباب‌بازی‌ها به دستتان برسد، امکان دسترسی به مرکز آموزشی والدین را خواهید داشت، در این بخش به تعداد زیادی ویدئوی آموزشی، تحقیقات مفید و نکته‌های تربیتی دسترسی پیدا می‌کنید.

تماس بگیرید

از پشتیبانی اختصاصی کارشناسان رومونتی و روان‌شناسی رشد بهره‌مند شوید و با خانواده‌های دیگری که از رومونتی استفاده می‌کنند، آشنا شوید.

بازی کنید و شکوفا شوید

تقویت نیروی تمرکز، افزایش استقامت و رشد اعتمادبه‌نفس فرزندتان با استادی او را در فعالیت‌های برنامه‌ی رومونتی به تماشا بنشینید.

سن فرزندتان را انتخاب کنید:

85 درصد از مغز کودک تا 3 سالگی کامل می‌شود.

ببینید رومونتی چطور والدین و کودکان را در حیاتی‌ترین سال‌های تکامل مغز کودک یاری می‌کند.
تماشای ویدئو

مقایسه با دیگر برند ها

رومونتی
سایر ابزار ها
اسباب بازی تنها
ایجاد شده توسط مربیان رومونتی
 
 
 
اسباب بازی های برتر مونته سوری.
بدون خرده ریز.
 
 
 
پشتیبانی شخصی
 
 
 
برنامه درسی مورد استفاده در مدارس
 
 
 
دروس ویدئویی برای والدین
 
 
 
انجمن خصوصی والدین
 
 
 
دارای گواهی ایمنی برای سنین 0-3 سال
 
مشخصات چک شود
مشخصات چک شود
معتبر مونته سوری
 
 
 
اشتراک آسان
 
 
 
نکات هفتگی یادگیری و والدین
 
 
 
جمع کردن

هزینه‌ی ثبت نام در دوره:
2970000 تومان برای هر اشتراک 3 ماهه؛

ارسال رایگان

برنامه‌ی زمانی قابل تنظیم

امکان لغو همیشگی

7 راه ساده برای کمک به یادگیری نوزاد

ایمن برای کودکان 0 تا 3 سال

اسباب‌بازی‌ها و ابزارهای آموزشی رومونتی به شکلی طراحی شده‌اند که با استانداردهای سازمان استاندارد امریکا برای امنیت خردسال منطبق باشند و یا حتی بالاتر از این استانداردها قرار بگیرند.

برنامه‌ی درسی معتبر رومونتی

برنامه‌ای که توسط کارشناسان مجرب و بین‌المللی رومونتی طراحی شده و در کلاس‌های آموزش نوزادان و خردسالان در مدارس سرتاسر جهان اجرا می‌شود.  

دوستدار محیط زیست

کلیه‌ی محصولات ما در کارخانه‌ای معتبر ساخته می‌شوند که تنها از مواد کاملا طبیعی و بدون آسیب به طبیعت استفاده می‌کند، در ساخت این محصولات از هیچ ماده‌ی شیمیایی مضر استفاده نشده و تمام جعبه‌های محصولات نیز 100 درصد تجدیدپذیرند.

والدین در مورد ما چه می‌گویند؟

این خیلی خوبه که در مورد تحقیقات برای هر فعالیت و فواید هر کدوم از اسباب‌بازی‌ها توضیح داده می‌شه تا ما بدونیم که هر کدوم از این اسباب‌بازی‌ها قراره به کدوم مهارت کودک کمک کنند. اسباب‌بازی‌ها هم خیلی زیبا و خوش‌ساخت هستند.

مریم

ما عاشق برنامه رومونتی هستیم! من واقعا از تماشای بازی دخترم با اسباب‌بازی‌های رومونتی لذت می‌برم، به خصوص وقتی می‌بینم تا زمانی که به جواب نرسه، دست از تلاش و امتحان کردن بر نمی‌داره.

زهرا

واقعا مشخصه که این برنامه کاملا آگاهانه برای یادگیری نوزادان در هر سنی که باشن، طراحی شده، من که واقعا یکی از طرفدارانش هم هستم.

سمیه

عضویت در خبرنامه‌ی هفتگی ما